Всі кулінарні рецепти з макаронів приречені на провал, якщо Ви не знаєте, як правильно варити макарони. Варити макарони дуже просто, набагато складніше зварити їх добре!

8 секретів ідеального приготування макаронів:

1. Каструля повинна бути великою. Навіть для невеликої порції макаронів каструлю треба брати великої ємкості, високу, бажано з товстими стінками.
2. Води має бути багато. На кожні 100 гр. макаронів потрібно брати не менше 1 літра води, але краще – більше. У процесі варіння макарони вбирають в себе значну частину води і збільшуються в об’ємі, в той же час з макаронів виділяється крохмаль, і якщо води в каструлі мало, вони злипнуться (згадайте з чого ми робимо клейстер).
3. Спочатку сіль, потім макарони. Солимо киплячу воду до засипки макаронів і ні в якому разі – в процесі варіння. Солі брати приблизно 10-12 гр. на кожен літр води.
4. Макарони сипати в киплячу воду, помішуючи. Дочекайтеся, коли вода знову бурхливо закипить після солі і починайте сипати макарони, одночасно помішуючи їх ложкою. Після засипання макаронів вода, природно, перестане кипіти, відразу накрийте кришкою каструлю і зачекайте кілька секунд, поки вода знову не закипить. Тепер можна зняти кришку, зменшити вогонь і ще раз їх перемішати.
5. Варити макарони потрібно «al dente». Будь-який італієць Вам скаже, що макарони потрібно варити «al dente», тобто «на зубок». Що ж це означає? Під час варіння макарони потрібно періодично помішувати і пробувати на смак. Ідеально зварені макарони повинні бути майже готовими, але твердими на смак, в центрі у них може бути тонкий білий, як крейда, шар. Ось тут то і треба вимкнути вогонь, накрити кришкою і дати їм постояти до готовності, приблизно 1-2 хв. (якраз встигнете приготувати друшляк).
6. Зливати, але не промивати. Перед тим, як відкинути їх на друшляк, відлийте в стакан 100г. бульйону. Відкиньте макарони на друшляк, струсіть їх і дайте стекти воді. Не рекомендується промивати макарони (якщо тільки ви не готували їх для холодних салатів). Висипте макарони назад в каструлю або в підігріте блюдо. Якщо соус до них не подається, полийте їх 2-3 ложками рослинної олії або бульйону, який Ви відлили в склянку, і перемішайте. Адже макарони ще гарячі і продовжують «варитися», а значить, вбирати воду, але якщо її немає, вони можуть висохнути і склеїтися між собою!
7. Не покидайте кухню, поки не зварите макарони. Навіть «фаст-фуд» готується довше, ніж макарони. За «теорії ймовірності» за 5-7 хвилин не може відбутися нічого, що могло б змусити Вас вийти з кухні. Але якщо це станеться, тоді вступає в силу «закон підлості» і Ви обов’язково переварите макарони!
8. Подавайте на стіл макарони гарячими! Отже, будь-яке м’ясо, котлети, салати і соуси повинні бути готові ще до того, як Ви почали варити макарони. Єдине, що Ви можете зробити під час варіння макаронів – розставити тарілки на столі (якщо він на кухні!). Як тільки Ви злили воду, всі домашні вже сидять за столом і чекають, не дочекаються, Ваш ШЕДЕВР!

Тепер Ви знаєте, як ідеально зварити макарони! Смачного!

Але … не поспішайте бігти на кухню!
Ви зайшли на цю сторінку, щоб дізнатися ідеальний спосіб приготування макаронів, а знаєте, чому ми вміємо правильно варити макарони?

Макароны цельносмолотые

Тому, що ми самі їх робимо! Причому робимо не просто макарони, а ДІЄТИЧНІ ПРОДУКТИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ!
Якщо Ваше здоров’я Вам не байдуже – ознайомтеся з нашим асортиментом продуктів здорового харчування!

Візьми здоров’я у природи!


5846
Автор:WM Creative
01.12.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *