Пшеничне борошно грубого помелу


 

Поживна (харчова) цінність на 100 г:

 • Жири – 2,2г
 • Білки – 11,5г
 • Вуглеводи – 55,8г
 • Енергетична цінність (калорійність) на 100г борошна – 298 Ккал
 • Термін зберігання – 8 місяців

У борошні грубого помелу з цельнозмолотого зерна залишилися всі вітаміни і мінеральні речовини. Воно містить клітковину і зародок.

Національний Університет Харчових Технологій (НУХТ) м. Київ, ознайомившись з нашою продукцією, дав висновок, в якому, в часності, написано: «… Це борошно (пшеничне обойне) за хімічним складом близьке до зерна, містить значну частину харчових волокон. … Харчові волокна не засвоюються організмом людини, знижують відчуття голоду і кількість вживаної людиною їжі. Завдяки високим абсорбційним властивостям вони здатні виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди, покращують перистальтику кишечника. Клітковина сприяє усуненню дисбактеріозу … Вона сповільнює засвоєння цукру організмом людини …. »

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Раціон харчування сучасної людини складається в основному з рафінованих продуктів, тобто продуктів, з яких у процесі їх виробництва видалена значна частина біологічно цінних речовин. Це призвело до різкого зростання так званих “хвороб цивілізації” – атеросклерозу, ожиріння, цукрового діабету, остеопорозу, захворювань шлунково-кишкового тракту. Вчені дійшли висновку, що одним з напрямків вирішення цієї проблеми є виробництво продуктів з цельнозмолотого зерна (обойне борошно), або з додаванням рослинної клітковини (висівок).

Порівняйте ці показники і переконайтесь самі:

Борошно пшеничне
Цільно змелене Вищого гатунку Прівняльна характеристика
Клітковина, % 1,9 0,15 У 12,7 разів більше
Минеральні речовини, мг/100г:
кальцій 39 18 У 2,2 рази більше
магній 94 16 У 5,9 разів більше
фосфор 336 86 У 3,9 разів більше
залізо 4,1 1,2 У 3,4 рази більше
Вітаміни, мг/100г:
В1 0,41 0,17 У 2,4 рази більше
В2 0,19 0,08 У 2,4 рази більше
РР 4,5 1,2 У 3,8 разів більше
Е 5,7 Тільки у суцільно змеленому

На скільки це корисно?

 • Загальне оздоровлення організму. У цьому борошні в кілька разів більше мінеральних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.
 • Очищення організму. Клітковина, якої у цьому борошні в 12 разів більше, здатна виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди.
 • Сприяє усуненню дисбактеріозу кишечника. Клітковина використовується молочнокислими бактеріями, які пригнічують розвиток гнилісной мікрофлори кишечника.
 • Сприяє зниженню цукру і холестерину в крові. Завдяки клітковині в організмі сповільнюється виділення цукру в процесі травлення. Це дає можливість вживати їх діабетикам!
 • Е – Вітамін молодості, краси і сексу. Зародок пшениці і вітамін Е необхідні для відтворення гормонів, які стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає порушення діяльності імунної системи організму.
 • Зародок пшениці. Рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищенні холистерина в крові.

Перевірені рецепти різноманітної випічки з цього борошна дивіться у нашому БЛОЗІ

Купити борошно можна в нашому інтернетмагазині “ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ”

ПЕРЕЙТИ ДО ОПИСУ ПРОДУКТУ:

Muka_pshen Muka_Gito Muka_Sumish
Пшеничне борошно “Здоров’я” Житнє борошно “Здоров’я” Пшенично-житня суміш “Здоров’я”

 


Друзі! Ви потрапили на цю сторінку, бо цікавились суцідьно змеленим борошном. Маємо надію, що наша стаття була для Вас цікавою. Можливо Ваші друзі з соцмереж так само зацікавляться цією інформацією?

У Вас є можливість першими їм про це розповісти, за що Вони будуть Вам лише вдячні і будуть більше цікавитись Вашою сторінкою на майбутнє!

Це зробити дуже просто – натисніть на відповідну позначку прямо тут і зараз

    


 

Материалы блога
Все статьи рубрики