Пшеничне борошно грубого помелу


 

Поживна (харчова) цінність на 100 г:

 • Жири – 2,2г
 • Білки – 11,5г
 • Вуглеводи – 55,8г
 • Енергетична цінність (калорійність) на 100г борошна – 298 Ккал
 • Термін зберігання – 8 місяців

У борошні грубого помелу з цельнозмолотого зерна залишилися всі вітаміни і мінеральні речовини. Воно містить клітковину і зародок.

Національний Університет Харчових Технологій (НУХТ) м. Київ, ознайомившись з нашою продукцією, дав висновок, в якому, в часності, написано: «… Це борошно (пшеничне обойне) за хімічним складом близьке до зерна, містить значну частину харчових волокон. … Харчові волокна не засвоюються організмом людини, знижують відчуття голоду і кількість вживаної людиною їжі. Завдяки високим абсорбційним властивостям вони здатні виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди, покращують перистальтику кишечника. Клітковина сприяє усуненню дисбактеріозу … Вона сповільнює засвоєння цукру організмом людини …. »

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Раціон харчування сучасної людини складається в основному з рафінованих продуктів, тобто продуктів, з яких у процесі їх виробництва видалена значна частина біологічно цінних речовин. Це призвело до різкого зростання так званих “хвороб цивілізації” – атеросклерозу, ожиріння, цукрового діабету, остеопорозу, захворювань шлунково-кишкового тракту. Вчені дійшли висновку, що одним з напрямків вирішення цієї проблеми є виробництво продуктів з цельнозмолотого зерна (обойне борошно), або з додаванням рослинної клітковини (висівок).

Порівняйте ці показники і переконайтесь самі:

Борошно пшеничне  
Цільно змелене Вищого гатунку Прівняльна характеристика  

Клітковина, %

1,9

0,15

У 12,7 разів більше

Минеральні речовини, мг/100г:

кальцій

39

18

У 2,2 рази більше

магній

94

16

У 5,9 разів більше

фосфор

336

86

У 3,9 разів більше

залізо

4,1

1,2

У 3,4 рази більше

Вітаміни, мг/100г:

В1

0,41

0,17

У 2,4 рази більше

В2

0,19

0,08

У 2,4 рази більше

РР

4,5

1,2

У 3,8 разів більше

Е

5,7

Тільки у суцільно змеленому

На скільки це корисно?

 • Загальне оздоровлення організму. У цьому борошні в кілька разів більше мінеральних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.
 • Очищення організму. Клітковина, якої у цьому борошні в 12 разів більше, здатна виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди.
 • Сприяє усуненню дисбактеріозу кишечника. Клітковина використовується молочнокислими бактеріями, які пригнічують розвиток гнилісной мікрофлори кишечника.
 • Сприяє зниженню цукру і холестерину в крові. Завдяки клітковині в організмі сповільнюється виділення цукру в процесі травлення. Це дає можливість вживати їх діабетикам!
 • Е – Вітамін молодості, краси і сексу. Зародок пшениці і вітамін Е необхідні для відтворення гормонів, які стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає порушення діяльності імунної системи організму.
 • Зародок пшениці. Рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищенні холистерина в крові.
Любителі випічки домашнього хліба зможуть знайти перевірені рецепти випічки хліба в хлібопічці на сторінках нашого Блогу.
Материалы блога
Все статьи рубрики