Знежирені харчові добавки (шроти)


Що таке шрот і як він виглядає?

шроты MAK-VAR Кожна рослина має свої унікальні лікувальні властивості. Максимальна кількість вітамін і мікроелементів, як правило, знаходиться в насінні, зернах, ядрах горіха, тобто в тій частині плоду, який безпосередньо відповідає за продовження роду даного виду рослини. Саме тут знаходиться джерело корисних речовин! Але якщо просто перемолоти насіння в порошок – їх можна використовувати досить короткий час (кілька днів), тому що через наявність жиру вони швидко псуються і прогоркают. Тому ми використовуємо знежирені рослинні порошки, термін придатності яких збільшився до 1 року! Такі порошки називаються – шроти. Наші шроти розфасовані в дуже красиві і практичні тубуси, які можна використовувати як багаторазову тару. Надалі поповнювати свої запаси Ви зможете купуючи цей же шрот розфасованим в поліетиленовий пакет, що кілька заощадить Ваш бюджет! Наш асортимент: 1. Насіння гарбуза (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 200г) shrot_harbuz_paket shrot_harbuz_tubus Рекомендується в дієтичному харчуванні як джерело складових для підтримки функції передміхурової залози та поліпшення стану простати. 2. Насіння льону (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 250г) shrot_len_paket shrot_len_tubus Рекомендується в дієтичному харчуванні як джерело складових для підтримки функції передміхурової залози і травної системи. 3. Насіння розторопші (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 250г) shrot_rastoropsha_paket shrot_rastoropsha_tubus Рекомендується при захворюваннях печінки, при впливі широкого спектру токсичних речовин, іонізуючої радіації, цукровому діабеті II типу. 4. Насіння амаранту (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 250г) shrot_amarant_paket shrot_amarant_tubus Рекомендується в дієтичному харчуванні як джерело складових для підвищення власних адаптаційних сил організму. 5. Зародок зерна (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 250г) shrot_zarodok_paket shrot_zarodok_tubus Рекомендується в дієтичному харчуванні як складова для підтримки нормального обміну речовин. 6. Кісточка винограду (шрот п/э пакет – 200г, тубус- 250г) shrot_vinograd_paket shrot_vinograd_tubus 7. Кокосовий горіх (шрот п/э пакет – 250г) shrot_vinograd_tubus Містить лауринова кислоту – основу, яка міститься в материнському молоці, володіє високими антибактеріальними і антимікробними властивостями. 8. Кунжут (шрот п/э пакет – 250г) Знижує рівень холестерину, нормалізує травлення, зміцнює зуби, нігті, кісткову тканину, перешкоджає утворенню тромбів, закупорці вен. Shrot ВІЗЬМИ ЗДОРОВ’Я У ПРИРОДИ!


Познайомтесь з продукцією в загальному каталозі.

 


При бажанні Ви можете прямо зараз перейти в наш інтернет-магазин і купити цю продукцію за найнижчою ціною в інтернеті!


Друзі! Ви потрапили на цю сторінку, бо цікавились нашою продукцією. Маємо надію, що наша стаття була для Вас цікавою. Можливо Ваші друзі з соцмереж так само зацікавляться цією інформацією?

У Вас є можливість першими їм про це розповісти, за що Вони будуть Вам лише вдячні і будуть більше цікавитись Вашою сторінкою на майбутнє!

Це зробити дуже просто – натисніть на відповідну позначку прямо тут і зараз   

Материалы блога
Все статьи рубрики