ТМ «Мак Вар Екопродукт»


Ласкаво просимо на наш веб-сайт

Наше підприємство займається виробництвом продуктів харчування з 1999р.

За цей час ми пройшли багато етапів у своєму розвитку. Крім постійної роботи над поліпшенням якості та асортименту продукції, ми займаємося створенням абсолютно нових видів продукції, що не мають аналогів!

На даний момент ми повністю перепрофілювалися на виробництво продуктів для здорового харчування, які реалізуємо під торговою маркою «Мак-Вар Екопродукт» з логотипом:

Логотип Мак-Вар Екопродукт

big_logotype

Наша торгова марка і логотип ніколи не будуть стояти на продуктах харчування, які не приносять користь організму, не несуть оздоровчий ефект або не роблять профілактичної дії на його оздоровлення!

Вся продукція від «Макварі Екопродукт» виключно рослинного походження, без хімічних добавок, барвників, консервантів і, природно, без ГМО.

Покупець повинен знати:

Продукція з логотипом нашої торгової марки не тільки не містить шкідливих для організму інгредієнтів, консервантів, антибіотиків і ГМО, але і в обов’язковому порядку ПРИНЕСЕ користь організму!

Наша місія:

Виробництво і розповсюдження по Україні та за її межами лише натуральних і корисних продуктів харчування для:

  • здорового способу життя (користь);

  • оздоровлення організму (оздоровлення);

  • профілактики захворювань (попередження);

  • людей з проблемами здоров’я (допомога);

Макаронні вироби “Здоров’я” пройшли перевірку в Міністерстві Охорони Здоров’я (МОЗ) України. За результатами досліджень був відзначений їх оздоровчий ефект і вони були віднесені до продуктів для спеціального дієтичного вживання.

(Висновок №05.03.02-04 / 119299 від 26-12-2013г і Висновок №05.03.02-04 / 3206 від 21-01-2014г)

Макарони “ЗДОРОВ’Я” – ЄДИНІ ДІЄТИЧНІ макарони НА УКРАЇНІ!

made-in-ukraine

 

Материалы блога
Все статьи рубрики