Житнє борошно суцільнозмелене “Здоров’я” (цільнозернове)


Жито – рідна сестра пшениці, але значно корисніша за неї! Світило медичної науки А. І. Купцов писав:

“Одноманітне харчування чорним житнім хлібом російського бідного населення ніколи не приводило до авітамінозу, а це свідчить про те, що житній хліб відноситься до категорії їжі,  яка найбільш відповідає потребам людського організму”. Виявляється, жито має цілющі властивості. Воно здатне виводити шлаки, солі та токсини, завдяки чому допомагає усувати причини багатьох захворювань.

Вживання житнього хліба допомагає знизити холестерин в крові, покращує обмін речовин, роботу серця, виводить шлаки, допомагає уникнути кілька десятків захворювань, в тому числі й онкологічних.

Житнє обдирне борошно містить на 100 г продукту: 
 – Білки – 8,9 г
 – Жири – 1,2 г
 – Вуглеводи – 73,0 г
 – Калорійність – 325 Ккал

Борошно житнє грубого помелу
  Вітамін B1, мг 0.30
  Вітамін B2, мг 0.10
  Вітамін B6, мг 0.30
  Вітамін B9, мкг 55.00
  Вітамін E, мг 4.20
 Залізо, мг 3.50
 Калій, мг 149.00
 Кальцій, мг 34.00
 Магній, мг 60.00
 Марганець, мкг 2590.00
 Мідь, мкг 350.00
 Моно- и дисахариды, г 5.09
 Натрій, мг 17.00
 Харчові волокна, г 1.20
 Фосфор, мг 189.00
 Фтор, мкг 50.00
 Цинк, мкг 1950.00

У 70-ті роки Люксембург по онкології кишечника займав одне з провідних місць в світі. З початком вживання в їжу житнього хліба і висівок за даним показником він потрапив в кінець списку. До того ж, житній хліб має меншу енергетичну цінність, тому ви можете не турбуватися за свою фігуру. У Німеччині та Польщі житній хліб вважається дієтичним продуктом. Він корисний для людей, які страждають недокрів’ям і цукровим діабетом.

Увага! Через підвищення кислотності (7-12 градусів), що захищає від виникнення цвілі і руйнівних процесів, житній хліб не рекомендується людям з підвищеною кислотністю кишечника, які страждають виразковими хворобами.

Хліб, що складається на 100% з жита, дійсно занадто важкий для щоденного споживання. Оптимальний варіант: жито 75-85% і пшениця 25-15%.

Перевірені рецепти різноманітної випічки з цього борошна дивіться у нашому БЛОЗІ

Купити борошно можна в нашому інтернетмагазині “ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ”

 

ПЕРЕЙТИ ДО ОПИСУ ПРОДУКТУ:

Muka_pshen Muka_Gito Muka_Sumish

Пшеничне борошно “Здоров’я”

Житнє борошно “Здоров’я”

Пшенично-житня суміш “Здоров’я”


Друзі! Ви потрапили на цю сторінку, бо цікавились суцідьно змеленим борошном. Маємо надію, що наша стаття була для Вас цікавою. Можливо Ваші друзі з соцмереж так само зацікавляться цією інформацією?

У Вас є можливість першими їм про це розповісти, за що Вони будуть Вам лише вдячні і будуть більше цікавитись Вашою сторінкою на майбутнє!

Це зробити дуже просто – натисніть на відповідну позначку прямо тут і зараз

    


 

Материалы блога
Все статьи рубрики