Цільнозернові макарони.


Макарони «Здоров’я» з суцільнозмеленого зерна

Pasta-tselnosmolotaya-3

ГРУПА 1: макарони «Здоров’я» з суцільнозмеленого зерна – з рослинною клітковиною (висівками)

В якості сировини для макаронів «Здоров’я» використовується борошно грубого помелу з суцільнозмеленого зерна пшениці або жита. Це борошно виробляється на сучасному обладнанні за розробленою нами технологією з використанням стародавнього принципу суцільного помелу зерна! У такому борошні залишилися всі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародок зерна. За рахунок цього макарони придбали по-справжньому унікальні властивості!

Незвично темний колір цих макаронів викликаний саме великим вмістом висівок!

Наша довідка:

Продукція запатентована. Не має аналогів в Україні. Випускається тільки на підприємстві “Мак-Вар Екопродукт”.
Макарони “Здоров’я” №1, №5, №6 на міжнародних дегустаційних конкурсах WORLD FOOD Ukraine в 2011 і 2015 році удостоєний Золотих Медалей!

Основна відмінність макаронів «Здоров’я» від звичайних макаронів:

  • Сприяють загальному оздоровленню організму. Завдяки рослинній клітковині макарони значно збагатилися мінеральними речовинами, вітамінами і мікроелементами.
  • Молодість, краса, секс – все це завдяки зародку зерна. Тільки в ньому міститься токоферол (вітамін Е), який необхідний для відтворення гормонів, що стимулюють сексуальну активність.
  • Виводять шлаки з організму. Сама клітковина майже не засвоюється організмом і, володіючи абсорбуючими властивостями, вбирає в себе всі шлаки і виводить їх з організму.
  • Змушують організм спалювати жир. Не засвоюючись організмом і при цьому викликаючи відчуття ситості, клітковина зменшує кількість прийнятої людиною їжі, змушуючи організм спалювати жир, який в ньому накопичився.
  • Сприяють усуненню дисбактеріозу кишечника. Клітковина є хорошою живильною речовиною для бактерій, які виробляють антибіотичні речовини, і створює несприятливі умови для розвитку гнильних бактерій, які виробляють токсини. Тому її рекомендують для усунення дисбактеріозу кишечника.

Вітаміни (мг)
Звичайні макарони «Здоров’я»
(пшеничні)
«Здоров’я»
(житні)
Порівняльна характеристика
 B1 (тіамін) 0,2 0,4 0,4   У 2 рази більше
 B2 (рібофлавін)  0,1 0,2 0,2   У 2 рази більше
 B6 0,2 0,4 0,3   У 1,5-2 рази більше
 В9 27,1 27,2 55,0   У 2 рази більше (жито)
 PP (ніацин)  1,2 4,5 2,4  У 2-4 рази більше
 E (токоферол)  5,7 4,2   Тільки у  «Здоров’ї»
 H, мкг. 2,0 3,4 2,8 У 1,4-1,7 разів більше
Минеральные вещества (мг)
 Кальцій 18,0 39 43,0   У 2-2,5 рази більше
 Магній 16 94 75,0   У 5-6 разів більше
 Залізо 1,2 4,1 4,1   У 3,4 рази більше
 Фосфор 86 336 256   У 3-4 рази більше
 Цинк 0,70 1,4 2,0   У 2-3 рази більше
 Марганець 0,57 1,1 2,6   У 2-5 разів більше
 Мідь 0,1 0,30 0,4   У 3-4 рази більше
 Йод, мкг 1,5 2,8 9,6   У 2-6 разів більше

Наша довідка:

Кальцій (разом з фосфором) формує і зміцнює кісткову тканину, його недолік відчувається у дітей і людей похилого віку.

Залізодефіцит в організмі призводить до недокрів’я. Кожна третя дитина і майже кожна вагітна жінка страждає від залізодефіциту.

 

Фосфор стимулює діяльність мозку і покращує пам’ять. Його недолік спостерігається у студентів та інших працівників розумової праці

Цинк допомагає при лікуванні безпліддя, сприяє зростанню розумової активності, сприяє зменшенню відкладень холестерину, має противірусну і антитоксичну дії. Юнацькі вугрі можна вилікувати за допомогою цинку.

 

Марганець важливий для утворення тироксину – головного гормону щитовидної залози.

 

Йод – Дві третини всього йоду в організмі людини знаходиться у щитовидній залозі. Його недолік може супроводжуватися уповільненням розумової реакції, надбавкою у вазі, недоліком енергії, розвивається ендемічний зоб, кретинізм.

 

Е-Вітамін молодості, краси і сексу. Він міститься тільки в зародку пшениці та необхідний для відновлення гормонів, що стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає зміни імунної системи організму.

 

Зародок зерна рекомендується при підвищених фізичних і розумових навантаженнях, неповноцінному харчуванні, при вагітності та лактації. Рекомендується вживати хворим на хронічну ішемічну хворобу серця, при підвищеному вмісті холестерина або загальних тригліцеридах в плазмі крові.

Познайомтесь з продукцією в загальному каталозі.

 


При бажанні Ви можете прямо зараз перейти в наш інтернет-магазин і купити цю продукцію за найнижчою ціною в інтернеті!


Друзі! Ви потрапили на цю сторінку, бо цікавились нашою продукцією. Маємо надію, що наша стаття була для Вас цікавою. Можливо Ваші друзі з соцмереж так само зацікавляться цією інформацією?

У Вас є можливість першими їм про це розповісти, за що Вони будуть Вам лише вдячні і будуть більше цікавитись Вашою сторінкою на майбутнє!

Це зробити дуже просто – натисніть на відповідну позначку прямо тут і зараз   


 

Материалы блога
Все статьи рубрики