Вівсяні макарони.


Овес (лат.Avena L.) – рід однорічних і багаторічних рослин сімейства злаків. Батьківщиною вівса вважається Китай і Монголія.

Дієтологи вважають овес дуже корисним продуктом для нашого здоров’я.

Крохмаль цього злаку повільно засвоюється організмом. Юета-глютан, що міститься у вівсі, дає відчуття ситості на довгий час. А вуглеводи вівсяної клітковини не розкладаються у верхній частині травного тракту і тому не приносять організму зайвих калорій. Все це в комплексі дозволяє організму тривалий час не відчувати голод і активно спалювати калорії. Ось чому дієтологи так активно використовують продукти з вівса в своїх програмах для схуднення. Адже не дарма знаменита на весь світ «Дієта Дюка» в своїй основі містить саме вівсяні висівки.

Крім цього клітковина допомагає в профілактиці гастриту та інших хвороб шлунково-кишкового тракту і знижує ризик захворювання на рак шлунка.

Низький глікемічний індекс вівса дозволяє включати його в раціон харчування хворих на цукровий діабет. А бета-глютан ще і знижує рівень глюкози, що дозволяє організму виробляти менше інсуліну для її нейтралізації. Як раз хворі на цукровий діабет другого типу і страждають від недостатньої кількості інсуліну, який може відтворити їх організм.

Вівсянка допомагає людям схильним до депресії, тому що вважається природним антидепресантом.

Продукти з вівса покращують роботу ендокринної системи, прискорюють регенерацію клітин, борються з канцерогенами.

До того ж овес багатий на кальцій, а це добре для наших зубів і кісток.

Інозітол допомагає знизити рівень холестерину в крові і запобігає утворенню бляшок холестерину.

Популярність продуктів з вівса зростає в усьому світі. Не виключенням в цьому списку і Україна. Однак основна частина асортименту продуктів з вівса становлять вівсяні пластівці і крупи.

Наше підприємство – Мак-Вар Екопродукт, займається виробництвом виключно продуктів для здорового харчування. І ми не можемо собі дозволити «пройти повз» такого продукту, як ячмінь.

В даний час нами проводиться робота по розширенню асортименту продуктів з вівса!

Нами налагоджено випуск вівсяних макаронів «Здоров’я». Вони виготовляються із суміші вівсяної і пшеничного борошна. Борошно ми використовуємо, як м’яких, так і твердих сортів DURUM.

Склад: борошно пшеничне з сортів твердої пшениці DURUM, борошно вівсяне, висівки вівсяні.

У планах є й інші напрацювання по продуктах з вівса, про які ми Вам розповімо відразу ж після того, як виведемо їх на ринок! Слідкуйте за нашими постами в мережах. Підписуйтесь на наші сторінки у Фейсбук і Інстаграм і Ви будете першими, хто зможе не тільки дізнатися про нові корисні продукти, а й першими спробувати, купивши їх в нашому Інтернет-магазині!

Залишайтеся з нами і будьте завжди ЗДОРОВІ!

Познайомтесь з продукцією в загальному каталозі.

 


При бажанні Ви можете прямо зараз перейти в наш інтернет-магазин і купити цю продукцію за найнижчою ціною в інтернеті!


Друзі! Ви потрапили на цю сторінку, бо цікавились нашою продукцією. Маємо надію, що наша стаття була для Вас цікавою. Можливо Ваші друзі з соцмереж так само зацікавляться цією інформацією?

У Вас є можливість першими їм про це розповісти, за що Вони будуть Вам лише вдячні і будуть більше цікавитись Вашою сторінкою на майбутнє!

Це зробити дуже просто – натисніть на відповідну позначку прямо тут і зараз   


 

Материалы блога
Все статьи рубрики