У день, коли православні християни відзначають свято Благовіщення (7 квітня 2016р), наші італійські партнери надіслали нам благу звістку! Це були фотографії наших макаронів, які розфасувала італійська компанія Markozzi під своєю торговою маркою «ViVien Pro Salus» для реалізації на території Італії.

Наша довідка: Фірма Marcozzi відомий італійський виробник макаронів, якого в світі знають під торговими марками «Markozzi di Campofilone», «Antica Pasta» , «Fermanelle», «Cucina Tesei», «ViVien Pro Salus».

TM_MarcozziMak-Var-ExportViVien_Pro_Salus

 

 

Компанія Marcozzi уклала контракт з фірмою Мак-Вар Екопродукт на дистрибуцію макаронів «Здоров’я» під ТМ «ViVien Pro Salus» на території Італії

Back_slide

Вже хто-хто, а італійці розуміються на макаронах. А той, хто сам є виробником – і поготів! Якщо ці метри побачили перспективу в наших макаронах, то, напевно, в них щось є?

У нас немає інформації про те, що хто не будь ще з українських виробників експортує свою продукцію до Італії. Судячи з усього, макарони “Здоров’я” від Мак-Вар Екопродукт є першими українськими макаронами, які експортуються в Італію!

 

PASTA-UA-(28-2)photo


1653
Автор:ТМ "Мак-Вар"
24.04.2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *