З 26 по 28 жовтня 2016 року в Києві пройшла 19-а міжнародна продовольча виставка WORLD FOOD Ukraine 2016. Це знакова подія для всіх, хто пов’язаний з виробництвом, переробкою і реалізацією продуктів харчування в Україні.

Тут зібралися провідні продовольчі компанії і представили свої новинки. Було проведено дегустаційний конкурс і вручені призи переможцям, 16 шеф-кухарів змагалися на кулінарній сцені WorldFood України, проводилися майстер-класи та дискусійні панелі, HEALTHY FOOD CONFERENCE (Конференція Здорового харчування) і ще багато, багато чого цікавого!

Наша компанія – “Мак-Вар Екопродукт” не могла обійти стороною таку подію! Наша продукція також була гідно представлена в повному асортименті. Порадував жвавий інтерес до неї не тільки з боку кінцевих покупців, а й представників торгових мереж, ХоРеКа (Хотель-Ресторан-Кафе), іноземних компаній та дистриб’юторів.

Ще рано робити якісь висновки і підводити підсумки – ми тільки повернулися з Києва, але підстав для оптимізму досить багато!

Невеликий фотозвіт про виставку Ви зможете побачити в блоці “Про нас” – розділ Фотогалерея.

diplom-mak-var-world-food-2016_result

Висловлюємо подяку організаторам виставки WorldFood Україна – всієї згуртованій команді на чолі з її незмінним “отаманом” Оленою Сініціною за величезний об’єм виконаних робіт, креатив і не стандартний підхід, який приносить свої плоди навіть в такий важкий час для економіки країни. Разом ми обов’язково “прорвемося” і переможемо всі наші труднощі! Слава Україні!

Будь ласка, підтримайте і Ви нас! Поділіться цією новиною в соцмережах. Розкажіть про це своїм друзям. Ваша підтримка завжди дає нам сили і натхнення для нових ідей. Спасибі всім!

p.s. Це зробити дуже просто! – Перейдіть в самий низ цієї сторінки і натисніть на

значки тих мереж, в яких Ви зареєстровані. У створеному новому вікні Ви можете зробити свої коментарі.


1120
Автор:ТМ "Мак-Вар"
29.10.2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *