Друзі! Запрошуємо Вас на зустріч з нашими представниками на міжнародній виставці World Food Ukrtaine. Це найбільша виставка продуктів харчування в Україні. Вона буде проходити в Києві з 26 по 28 жовтня 2016р в МВЦ (Міжнародний виставковий центр) на Броварському проспекті (метро Лівобережна).

Наш стенд знайти дуже просто – центральний прохід “Алея Новинок”. По лівій стороні в самому центрі наш стенд – “Мак-Вар Екопродукт” + “Європейський Інститут Здорового Харчування».

Дізнайтеся новинки в світі продуктів для Здоров’я, познайомтеся з повним асортиментом нашої продукції, поспілкуйтеся з консультантами, задайте свої питання.

Якщо Ви хочете, що б продукти Здоров’я були у Вашому магазині – просто скажіть про це його господареві! Запропонуйте йому відвідати наш стенд. У нас є цікаві пропозиції для власників магазинів! Надаємо допомогу у створенні “Полки Здоров’я” в кожному магазині.

ritailers-mДО УВАГИ РИТЕЙЛЕРІВ ТОРГОВИХ МЕРЕЖ! Продукти Здорового харчування – тренд сьогоднішнього часу. Відділ “Здоров’я” – вже нагальна потреба! Наше SKQ більш як 70 найменувань. Аналогів в Україні немає. Наші макарони “Здоров’я” експортуються в Італію для італійська компанії Markozzi під їхньою торговельною маркою “ViVien Pro Salus” (Private Label). Нам є про що поспілкуватися з Вами! Чекаємо Ваших менеджерів на нашому стенді.

logo-obem

Разом з нами ГО “Європейський Інститут Здорового Харчування” представить продукцію інших виробників Здорового харчування.

Підтримайте ринок Здорового харчування! Поділіться цією новиною зі своїми друзями в соц. мережах. Це дуже легко зробити! Просто натисніть на відповідний значок в самому внизу цієї сторінки.


903
Автор:ТМ "Мак-Вар"
23.10.2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *