Макарони «Здоров’я» №12 з кісточкою винограду

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5 1,0

Цена за уп: 14 грн.

Купить сейчас

Склад: пшеничне борошно, порошок кісточки винограду.

Кісточка винограду це потужний антиоксидант, використовується з метою профілактики серцево-судинних захворювань, зменшення атеросклерозу, зниження холестерину.

Особлива рекомендація для жінок старше 45 років, коли в організмі відбуваються клімактеричні зміни і перебудовуються його захисні функції.

Чим корисна кісточка винограду?

З основних речовин, що входять до складу винограду, необхідно згадати вітаміни С, Р, РР і групи В, а також органічні кислоти і фолієву кислоту. У досить великій кількості містяться у винограді необхідні для здоров’я людини мікроелементи, такі як кремній, залізо, натрій, мідь, фосфор і цинк. Основні фітоестрогени винограду відносяться до класу флавоноїдів. Це катехін, епікатехін, кверцетин, кампферол, лютеїн і деякі інші. Антиоксидантні та протизапальні властивості цих речовин, а також їх здатність розсмоктувати тромби дуже високі. Вчені довели, що виноградні фітоестрогени заважають клітинам накопичувати холестерин.

Фенольні сполуки – дуже сильні антиоксиданти. У багато разів сильніше, ніж, наприклад, вітаміни С і Е. Екстракт виноградних кісточок захищає і відновлює судини, знижує тиск, зменшує шкідливий холестерин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *