Висівки харчові “Здоров’я” житні

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5кг

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Сприяють загальному оздоровленню організму. Завдяки великому вмісту вітамінів і мікроелементів підвищується тонус і імунітет організму людини.

Молодість, краса, секс – все це завдяки зародку зерна. Тільки в ньому міститься токоферол (вітамін Е), який необхідний для відтворення гормонів, стимулюючих сексуальну активність.

Виводять шлаки з організму. Сама клітковина майже не засвоюється організмом, і, володіючи абсорбуючі властивості, вбирає в себе всі шлаки і виводить їх з організму.

Змушують організм спалювати жир. Чи не засвоюючи організмом, і, при цьому, викликаючи почуття ситості, висівки зменшують кількість прийнятої людиною їжі, змушуючи організм спалювати жир, який в ньому накопичився.

Сприяють усунення дисбактеріозу кишківника. Клітковина є хорошим живильною речовиною для бактерій, які виробляють антибіотичні речовини, і створює несприятливі умови для розвитку гнильних бактерій, які виробляють токсини. Тому її рекомендують для усунення дисбактеріозу кишківника.

Інформація для діабетиків: В процесі травлення клітковина сповільнює виділення цукру в організм. Завдяки цій властивості висівки рекомендується вживати спільно з іншого, більш вуглеводної їжею!

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *