Висівки харчові “Здоров’я” ВІВСЯНІ!

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,25

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Перші українські харчові висівки “Здоров’я” від ТМ “Мак-Вар Екопродукт” виготовлені з високоякісної сировини виробленого на сучасному обладнанні в процесі приготування крупи вівсяної для дитячого харчування.
 
Вівсяні висівки є багатим джерелом харчової клітковини, яка має величезний вплив на здоров’я і добре самопочуття.
Вони допомагають:
боротися з повнотою
очищати організм від важких металів
знижувати рівень холестерину
стабілізувати концентрацію глюкози в крові.
 
Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує щодня вживати 20-40 гр клітковини. Висівки вівсяні “Здоров’я” – це прекрасне доповнення до йогуртам, коктейлів, мюслі і фруктових салатів. Щоденне використання висівок вранці допоможе вивести токсини з організму і очистити кишечник після сну, допомагає обміну речовин і пещеваренію протягом дня!
 
Висівки вівсяні харчові “Здоров’я” – це ретельно відібрані, очищені і оброблені за спеціальною технологією оболонки зерна вівса.  
 
Висівки нормалізують травлення і обмін речовин, зв’язують і виводять з організму токсини різного походження (пестициди, важкі метали, радіонукліди та ін.), При цьому на відміну від інших сорбентів – не виводять мікро- і макроелементи.
 
Також висівки зміцнюють імунітет омолоджують організм лікують і запобігають захворюванням шлунково-кишкового тракту (новоутворення, ентероколіт, холецистит, запори, метеоризм, геморой, атрофія кишечника) знижують алергічні прояви.
 
Виробник: Україна, ТМ “Мак-Вар Екопродукт”

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *