Шрот зародка пшениці

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,25

Цена за уп: 33 грн.

Купить сейчас

Докладний опис:
Шрот з зародків пшениці – ніжний, енергетично багатий продукт, має унікальні властивості антиоксиданту і радіопротектора. Високий вміст цинку, фосфору, кальцію, магнію, калію, марганцю, селену, нікелю, збалансований склад незамінних амінокислот і вітамінів, дозволяють включати його в раціон харчування космонавтів, спортсменів, післяопераційних хворих, дітей і підлітків, для уповільнення процесів старіння, профілактики целюліту, при захворюваннях кістково-м’язової і серцево-судинної систем, цукровому діабеті.
склад:
зародки пшениці знежирені до 0,1% (амінокислоти, клітковина).
Діючі речовини: амінокислоти, клітковина.
рекомендовано: може бути використаний в раціонах дієтичного харчування при підвищеному фізичному та психоемоційному навантаженні як додаткове джерело клітковини (харчових волокон), білка, вітамінів, мікро- і макроелементів. Для забезпечення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, печінки, підшлункової залози, для нормалізації моторної функції кишечника, підтримки серцево-судинної системи і запобігання атеросклерозу. Рекомендується використовувати збалансований раціон харчування. У разі ігнорування рекомендацій лікаря щодо раціону харчування згаданий ефект знижується.
Спосіб вживання:
дорослим по 1-2 столових ложки в день. При вживанні додавати в страви, які не потребують термічної обробки. Запивати достатньою кількістю води.
Тривалість вживання:
до 2-3 тижнів, в подальшому – за рекомендацією лікаря.
Протипоказання при вживанні:
не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості компонентів продукту. З обережністю вживати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях нирок і схильності до діареї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *