Шрот з насіння амаранту

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,25

Цена за уп: 33 грн.

Купить сейчас

Детальний опис: Шрот з насіння амаранту – дивовижне джерело “ідеального білка”. Такий білок засвоюється повністю. Радимо вживати його студентам і школярам під час іспитів, людям, які відновлюють сили після важкої хвороби, спортсменам під час інтенсивних тренувань і змагань, породіллям і молодим мамам, які годують грудьми.
Склад: шрот з насіння амаранту.
Діючі речовини: білок, клітковина, мінеральні речовини.
Рекомендовано: може бути використаний в раціональному і дієтичному харчуванні як додаткове джерело білка, клітковини і мінеральних речовин з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, серцево-судинної системи; при дії несприятливих екологічних і виробничих факторів. Рекомендується використовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю. У разі ігнорування рекомендацій лікаря щодо раціону харчування згаданий ефект знижується.
Спосіб вживання: дорослим по 1-2 столових ложки в день. Додавати в страви, які не потребують термічної обробки. Запивати достатньою кількістю води. Тривалість вживання: до 2-3 тижнів, в подальшому – за рекомендацією лікаря.
Протипоказання при вживанні: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості компонентів продукту. З обережністю вживати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях нирок і схильності до діареї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *