Шрот з насіння льону

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,25

Цена за уп: 32 грн.

Купить сейчас

Шрот з насіння льону світло-шоколадного відтінку, з приємним горіховим присмаком, містить велику кількість розчинної клітковини (то, що в народній медицині називається слизом), яка захищає шлунок і кишечник. Шрот з насіння льону використовується в дієтичному харчуванні при тривалому застосуванні хіміотерапевтичних препаратів, ожирінні, високому рівні холестерину, захворюваннях органів травлення. Він містить розчинну клітковину (до 84%), водорозчинні вітаміни, органічні солі цинку, калію, заліза, брому, марганцю, кальцію, селену, які необхідні людському організму.
Склад: шрот з насіння льону.
Діючі речовини: білок, мононенасишенние жирні кислоти, клітковина, мінеральні речовини.
Рекомендовано: може бути використаний в раціонах дієтичного харчування, призначеного лікарем, як додаткове джерело білка, мононенасишенних жирних кислот, клітковини, мінеральних речовин з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, серцево-судинної системи, як елемент дієтотерапії при ожирінні, а також при дії несприятливих екологічних і виробничих факторів.
Спосіб вживання: дорослим по 1-2 чайних ложки в день. Додавати в страви, які не потребують термічної обробки. Запивати достатньою кількістю води. Тривалість вживання: до 2-3 тижнів, в подальшому – за рекомендацією лікаря. Протипоказання при вживанні: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості компонентів продукту. З обережністю вживати при захворюваннях нирок і схильності до діареї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *