Порошок топінамбура «ДАР»

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 150г

Цена за уп: 55 грн.

Купить сейчас

 Чим корисний порошок топінамбура «ДАР»?

 УВАГА! Нижче наводиться тільки опис нашої продукції. Дізнатися ціни і купити її можна в нашому інтернет магазині

Що таке топінамбур?

Вікіпедія відповідає так: «Топінамбур, або Соняшник бульбистий – вид бульбаносної рослини з роду соняшник сімейства айстрові. Рослина відома також під назвою «земляна груша» і «єрусалимський артишок».

Порошок з бульб топінамбура «ДАР» виробляється на СФГ «Мальва».

Дистриб’ютор – ТМ «Мак-Вар Екопродукт».

Для виробництва порошку використовуються бульби лише певного сорту, відібраного в результаті багаторічних досліджень з колекції, яка містить понад 50 сортів.

Висока якість сировини (бульб) забезпечується технологією вирощування без використання хімічних засобів і місцем вирощування – Степова зона України, де поєднання природних факторів сприяє накопиченню в бульбах цінних біологічно активних речовин.

Вміст інуліну в бульбах топінамбура даного сорту в 3-3.5 рази вище, ніж середньосвітовий рівень у інших сортів, зафіксований у матеріалах міжнародних конференцій. Такий високий вміст інуліну зафіксовано ще тільки в одному місці планети – в Аргентині!

Цілюща дія порошку з топінамбура обумовлена високим вмістом полісахаридів інулінової природи, присутністю пектинових речовин, вітамінів групи В, вітаміну С, найважливіших мікроелементів (кремнію, заліза, магнію, калію, кальцію, цинку, міді, марганцю, нікелю, фосфору та ін.), що знаходяться в біогенному, тобто найкращому для засвоєння, вигляді. До його складу входять також найважливіші, незамінні амінокислоти.

Мелкодісперсний порошок з бульб має всі властивості вихідної сировини, але, будучи концентратом, має більшу біологічну активність. Для виробництва 1кг порошку йде до 15кг бульб топінамбура.

Хімічний склад порошку:

 • полісахариди інулінового природи – 72-77%;
 • білки – 7-7,2%;
 • клітковина – 10%;
 • пектинові речовини.

Порошок є фітопрепаратом і має імуностимулюючі, цукрознижувальні, радіопротекторні, антімутогенні, детоксикаційні властивості.

Проведені медико-біологічні та клінічні випробування показали наступні фармакологічні дії:

 • За рахунок високого вмісту інуліну та інших полісахаридів порошок володіє цукрознижуючою властивістю як при цукровому діабеті 1 типу, так і при цукровому діабеті 2 типу. У хворих з діабетом 2 типу вдається компенсувати захворювання, зменшуючи дозу цукрознижувальних хіміопрепаратів в 2-3 рази або скасовуючи їх повністю. У хворих з діабетом 1 типу в комплексній терапії досягається стійка ремісія захворювання і значне зниження дози інсуліну.
 • Мобілізує внутрішні резерви організму в цілому і насамперед імунну систему, бере участь у підтримці гомеостазу.
 • Крім стимуляції неспецифічного імунітету підсилює специфічний імунітет і закріплює імунологічну пам’ять, підвищуючи функціональну активність тимуса, Т- і В- лімфоцитів і, таким чином, сприяє підвищенню резистентності та нормалізації фізіологічних функцій органів і тканин при патології.
 • Зменшує симптоми вегетативних дисфункцій, усуває астенічний синдром у пацієнтів з вегетосудинною дистонією, сприяє нормалізації тонусу дрібних і середніх судин, нормалізації показників функції серцево-судинної системи.
 • Позитивний ефект відзначений у пацієнтів з порушенням гепатобіліарної системи. Гепатопротекторну, протизапальну дію порошку значною мірою засноване на нормалізації діяльності імунної системи і, насамперед, макрофагів печінки, а також природних Т-кілерів.
 • Досвід застосування порошку в осіб, які зазнали впливу мутагенних чинників радіаційної та хімічної природи, показав наявність статистично достовірного зниження як середньо груповий, так і індивідуальної частоти метафаз з аберацій хромосом після тривалого систематичного прийому препарату. При цьому спостерігалося достовірне зниження хромосомних аберацій – маркерів радіаційного впливу. Отримані дані дають підставу зробити висновок про наявність антимутагенного і радіопротекторного ефекту порошоку з бульб топінамбура і рекомендувати його для включення в раціон харчування осіб, які проживають в екологічно несприятливих регіонах, а також осіб, які працюють на підприємствах з підвищеним навантаженням мутагенами радіаційної та хімічної природи.

Порошок проходив апробацію в наступних медичних закладах:

 1. Київський державний медичний університет.
 2. Український науково-практичний центр ендокринної хірургії і трансплантації ендокринних органів.
 1. Київська академія післядипломної освіти.
 2. Київський обласний ендокринний диспансер.
 1. Клінічна база Київського медичного університету – медичне об’єднання Печерського району (лікарня № 2).
 2. Український центр вегето-судинних дисфункцій – дитяча клінічна лікарня.
 3. Кафедра акушерства та гінекології медичного університету 3-го пологового будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *