Макарони «Здоров’я» №11 із зародком пшениці

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5 1,0

Цена за уп: 14 грн.

Купить сейчас

У пшеничному зерні тільки в зародку знаходиться вітамін Е, його величають вітаміном молодості, краси, сексу, оскільки він стимулює сексуальну активність і необхідний для відтворення відповідних гормонів.

Разом з фолієвою кислотою, селеном, В-каротином, цей вітамін допомагає зберегти шкіру молодою, красивою, уповільнити її вікові зміни. Присутні ж в зародку вітаміни групи В зміцнюють нервову систему, підтримують нормальний тонус м’язів, сприяють загоєнню ран, беруть участь у виробленні енергії, захищають від анемії і високого рівня холестерину. Але головне його значення полягає в боротьбі з вільними радикалами. Загалом, суміш амінокислот, вітамінів, мікро- і макроелементів робить зародок для людини незамінною речовиною.

У зародку міститься 30-40 % білка, в 2-2,5 рази вище, ніж в цілому зерні пшениці. При цьому за хімічною природою, складом і харчовим якостям білки зародка пшениці знаходяться нарівні з фізіологічно активними білками тваринного походження. У них переважають добре засвоювані водорозчинні фракції незамінних амінокислот, так необхідних для найкращого засвоєння організмом всіх поживних речовин їжі.

Зародок рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищеному вмісті холестерину в крові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *