Макарони «Здоров’я» №10 з насінням амаранту

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5 1,0

Цена за уп: 14 грн.

Купить сейчас

АМАРАНТ означає — той, що заперечує смерть, або дарує безсмертя. Основна речовина, яка прославила амарант – це сквален. Сквален захоплює кисень і насичує їм організм.

Вперше сквален виявили в печінці глибоководної акули, від сюди і його назва (від лат. Squalus – акула).

Глибоководним акулам сквален необхідний, щоб вижити в умовах жорстокої гіпоксії (низький вміст кисню) при плаванні на великих глибинах.

Після проведення атомних підводних вибухів було відмічено, що в зоні дії підвищеної радіації гинуло все живе, вижили одні акули! Це викликало величезний інтерес вчених до такої живучості акул. Вони з’ясували, що саме сквален допоміг акулам впоратися з підвищеною дозою радіації!

До недавніх пір сквален добували виключно з печінки глибоководної акули, а там його всього

1-1,5%. Це змусило активізувати пошуки альтернативних джерел сквалена. Виявилося, що амарантова олія містить 8-10% сквалену! Це більше в кілька разів, ніж в печінці глибоководної акули!

Поступаючи в організм людини, сквален омолоджує клітини, а також стримує ріст і поширення злоякісних утворень. Крім цього, сквален здатний підвищувати сили імунної системи організму в кілька разів, забезпечуючи тим самим його стійкість до різних захворювань.

Продовольча комісія при ООН за харчові та цілющі властивості визнала амарант культурою XXI століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *