Макарони «Здоров'я» №2 з борошна твердої пшениці з житнього клітковиною.

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,4 кг

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Макарони “Здоров’я” №2 з борошна твердої пшениці з житньою клітковиною.

В якості сировини для макаронів «Здоров’я» №2 використовується борошно грубого помелу з цельносмолотого зерна твердої пшениці або борошно другого сорту з твердої пшениці. Сучасне обладнання і розроблена нами технологія дозволила використовувати старовинний принцип цілісного помелу зерна, але при цьому, ми змогли відокремити пшеничні висівки і замінити їх житніми в тій же пропорції!

Завдяки цілісного помолу в борошні залишилися всі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародок зерна. І це додало їм справді унікальні властивості! Все це детально розказано в розділі макарони «Здоров’я».

Поєднання пшеничної муки і житніх висівок надає макаронів пікантний смак з житнього кислинкою. Всі корисні властивості макаронів «Здоров’я» №2 такі ж, як і у макаронів «Здоров’я» №1. Зміст вітамін і мікроелеменов наближене до макаронів «Здоров’я» №5. Вдалося знизити калорійність і вміст білків і вуглеводів, що не маловажно для хворих на цукровий діабет!

Харчова та енергетична цінність на 100г. макаронів «Здоров’я» №2:

Білки – 10,8 г
Жири – 1,2 г
Вуглеводи – 70,2 г
Калорійність – 317 Ккал

Завдяки цілісного помолу в борошні присутній зародок зерна. Тільки в зародку зерна знаходиться вітамін Е (токоферол).

Вітамін Е потрібен для відновлення гормонів, стимулюючих сексуальну активність. Його дефіцит викликає зміни імунної системи організму.

Зародок зерна рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, неповноцінному харчуванні, при вагітності і лактації. Рекомендується вживати хворим на хронічну ішемічну хворобу серця, при підвищеному вмісті холестерину або загальних тригліцеридів в плазмі крові.

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *