Макарони «Здоров’я» №12 з кісточкою винограду (з борошна твердої пшениці)

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,4 кг

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Макарони «Здоров’я» №12 з кісточкою винограду (з борошна твердої пшениці)

Склад: пшеничне борошно з твердих сортів пшениці, порошок кісточки винограду.

Кісточка винограду це потужний антіоксіданд, використовується при профілактиці серцево-судинних захворювань, зменшення атеросклерозу, зниженні холестерину.

Особлива рекомендація для жінок старше 45 років, коли в організмі відбуваються клімактіческій зміни і перебудовуються його захисні функції.

Чим корисна кісточка винограду?

З основних речовин, що входять до складу винограду, необхідно згадати вітаміни С, Р, РР і групи В, а також органічні кислоти і фолієву кислоту. У досить великій кількості містяться у винограді необхідні для здоров’я людини мікроелементи, такі як кремній, залізо, натрій, мідь, фосфор і цинк. Основні фітоестрогени винограду відносяться до класу флавоноїдів. Це катехін, епікатехін, кверцетин, кампферол, лютеїн і деякі інші. Антиоксидантні та протизапальні властивості цих речовин, а також їх здатність розсмоктувати тромби дуже високі. Вчені довели, що виноградні фітоестрогени заважають клітинам накопичувати холестерин.

Фенольні сполуки – проантоціанідіни, дуже сильні антиоксиданти. Набагато сильніше, ніж, наприклад, вітаміни С і Е. Екстракт виноградних кісточок захищає і відновлює судини, знижує тиск, знижує шкідливий холестерин.

Не є лікарським засобом.

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *