Макарони «ЗДОРОВ’Я» №11 із зародком пшениці (з борошна твердої пшениці)

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,4 кг

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Макарони «ЗДОРОВ’Я» №11 із зародком пшениці (з борошна твердої пшениці)

У пшеничному зерні тільки в зародку знаходиться вітамін Е, його величають вітаміном молодості, краси, сексу, оскільки він стимулює сексуальну активність і необхідний для відтворення необхідних для цього гормонів.
Разом з фолієвою кислотою, селеном, В-каротином, цей вітамін допомагає зберегти шкіру молодою, красивою, відсунути її вікові зміни. Присутні ж в зародку вітаміни групи В зміцнюють нервову систему, підтримують нормальний тонус м’язів, сприяють загоєнню ран, беруть участь у виробленні енергії, захищають від анемії і високого рівня холестерину. Але головне його значення полягає в його могутніх анти окисних можливості, тобто в боротьбі з вільними радикалами. Загалом, суміш амінокислот, вітамін, мікро- і макроелементів робить зародок для людини незамінним речовиною.

У зародку міститься 30-40 відсотків білка, в 2-2,5 рази вище, ніж в цілому зерні пшениці. При цьому за хімічною природою, складом і харчовим якостям білки зародка пшениці знаходяться нарівні з фізіологічно активними білками тваринного походження. У них переважають добре засвоювані водорозчинні фракції незамінних амінокислот, так необхідних для найкращого засвоєння організмом всіх поживних речовин їжі.
Зародок рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищеному вмісті холестерину в крові.

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *