Макарони «ЗДОРОВ’Я» №10 з насінням амаранту (з борошна твердої пшениці)

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,4 кг

Цена за уп: 1 грн.

Купить сейчас

Макарони «ЗДОРОВ’Я» №10 з насінням амаранту (з борошна твердої пшениці)
АМАРАНТ, означає – заперечує смерть, або дарує безсмертя. Основна речовина, яке прославило амарант – це сквален. Сквалеон захоплює кисень і насичує їм організм.
Вперше сквален виявили в печінці глибоководної акули, від сюди і його назва (від лат. Squalus – акула).
Глибоководним акулам сквален необхідний, щоб вижити в умовах жорстокої гіпоксії (низький вміст кисню) при плаванні на великих глибинах.
Після проведення атомних підводних вибухів було помічено, що в зоні дії підвищеної радіації гинуло все живе, вижили одні акули! Це викликало величезний інтерес вчених до такої живучості акул. Вони з’ясували, що саме сквален допоміг акулам впоратися з підвищеною дозою радіації!
До недавніх пір сквален добували виключно з печінки глибоководної акули, а там його всього 1-1,5%. Це змусило активізувати пошуки альтернативних джерел сквалена. Виявилося, що амарантове масло містить 8-10% сквалену! Це більше в кілька разів, ніж в печінці глибоководної акули!
Поступаючи в організм людини, сквален омолоджує клітини, а також стримує зростання і поширення злоякісних утворень. Крім цього, сквален здатний підвищувати сили імунної системи організму в кілька разів, забезпечуючи тим самим його стійкість до різних захворювань.
Продовольча комісія при ООН за харчові та цілющі властивості визнала амарант культурою XXI століття.

Актуальну ціну на цей продукт Ви дізнаєтесь, якщо натиснете кнопку “Купити” і перейдете на сайт магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *