Мука пшеничная "Здоровье" из цельносмолотого зерна

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 2,0

Цена за уп: 30 грн.

Купить сейчас

Що таке борошно грубого помелу з цельнозмолотого зерна?

УВАГА! Нижче наводиться тільки опис нашої продукції. Дізнатися ціни і купити її можна в нашому інтернет магазині

ЧОМУ ПШЕНИЦЯ ЗОЛОТИСТА, А БОРОШНО БІЛЕ?
Раніше борошно було значно темніше. Але прагнення людства до краси призвело до створення сортового помелу. Вищий сорт борошна відрізняється від Першого сорту лише показником «зольності» або «білизни».

Як це робиться?
Спочатку з зерна видаляються оболонки, алейроновий шар і зародок, який позбавляє борошно вітамінів, мінеральних речовин, харчових волокон.
Все це вважається «баластовим шаром» і відходить в висівки.

Потім борошно з частинками мінеральних речовин йде у Другій сорт.
Світліша – в Перший і, нарешті, сама біла – до Вищого сорту.
Але що в ньому залишилося? – Тільки білок (тому вона і біла) і крохмаль.

Наші пращури виробляли борошно на примітивному жерновому млині, де зерно перемелювалося цілим, не розділяючись на сорти, тобто що засипав, то і отримав!
Але тут є і свої недоліки. По-перше, разом із зерном перемелюється і все сміття, що знаходиться в ньому. По-друге, в борошно потрапляв «пісок», який неминуче з’являвся при терті кам’яних жорен.

Наша оригінальна технологія дозволила на сучасному обладнанні виробляти обойне борошно грубого помелу, використовуючи древній принцип цілісного помелу і виключити всі перераховані вище недоліки!

Поживна (харчова) цінність
на 100 г:

Жири – 2,2г
Білки – 11,5г
Вуглеводи – 55,8г

Енергетична цінність (калорійність)
на 100г борошна – 298 Ккал

Термін зберігання – 8 місяців

У борошні грубого помелу з цельнозмолотого зерна залишилися всі вітаміни і мінеральні речовини. Воно містить клітковину і зародок.

Національний Університет Харчових Технологій (НУХТ) м. Київ, ознайомившись з нашою продукцією, дав висновок, в якому, в часності, написано:
«… Це борошно (пшеничне обойне) за хімічним складом близьке до зерна, містить значну частину харчових волокон. … Харчові волокна не засвоюються організмом людини, знижують відчуття голоду і кількість вживаної людиною їжі. Завдяки високим абсорбційним властивостям вони здатні виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди, покращують перистальтику кишечника. Клітковина сприяє усуненню дисбактеріозу … Вона сповільнює засвоєння цукру організмом людини …. »
Повний текст цього уривка (в оригіналі) можна прочитати тут

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Раціон харчування сучасної людини складається в основному з рафінованих продуктів, тобто продуктів, з яких у процесі їх виробництва видалена значна частина біологічно цінних речовин. Це призвело до різкого зростання так званих “хвороб цивілізації” – атеросклерозу, ожиріння, цукрового діабету, остеопорозу, захворювань шлунково-кишкового тракту.
Вчені дійшли висновку, що одним з напрямків вирішення цієї проблеми є виробництво продуктів з цельнозмолотого зерна (обойне борошно), або з додаванням рослинної клітковини (висівок).

Склад Борошно пшеничне
Обойне Вищого сорту Порівняльна характеристика
клітковина, % 1,9 0,15 у 12,7 разів більше
Мінеральні речовини, мг/100г:
кальцій 39 18 у 2,2 рази більше
магній 94 16 у 5,9 разів більше
фосфор 336 86 у 3,9 рази більше
залізо 4,1 1,2 у 3,4 рази більше
Вітаміни, мг/100г:
В1 0,41 0,17 у2,4 рази більше
В2 0,19 0,08 у2,4 рази більше
РР 4,5 1,2 у 3,8 рази більше
Е 5,7 тільки в обойній

На скільки це корисно?
• Загальне оздоровлення організму. У цьому борошні в кілька разів більше мінеральних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.
• Очищення організму. Клітковина, якої у цьому борошні в 12 разів більше, здатна виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди.
• Сприяє усуненню дисбактеріозу кишечника. Клітковина використовується молочнокислими бактеріями, які пригнічують розвиток гнилісной мікрофлори кишечника.
• Сприяє зниженню цукру і холестерину в крові. Завдяки клітковині в організмі сповільнюється виділення цукру в процесі травлення. Це дає можливість вживати їх діабетикам!
• Е – Вітамін молодості, краси і сексу. Зародок пшениці і вітамін Е необхідні для відтворення гормонів, які стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає порушення діяльності імунної системи організму.
• Зародок пшениці. Рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищенні холистерина в крові.
Пропонуємо відвідати нашу сторінку з рецептами випічки хліба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *