Макарони “Здоров’я” №2 з борошна грубого помелу цільно змолотої пшениці (з житньою клітковиною)

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5 1,0

Цена за уп: 14 грн.

Купить сейчас

В якості сировини для макаронів «Здоров’я» №2 використовується борошно грубого помелу з цільно змолотого зерна пшениці. Сучасне обладнання та розроблена нами технологія дозволила використовувати старовинний принцип цілісного помелу зерна, але при цьому, ми змогли відокремити пшеничні висівки і замінити їх житніми в тій же пропорції!

Завдяки цільному помелу в борошні залишилися всі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародок зерна. І це додало їм справді унікальні властивості! Все це докладно розказано в розділі Макарони «Здоров’я».

Поєднання пшеничного борошна і житніх висівок надає макаронам пікантний смак з житньою кислинкою. Усі корисні властивості макаронів «Здоров’я» №2 такі ж, як і у макаронів «Здоров’я» №1. Зміст вітамінів і мікроелементів наближене до макаронів «Здоров’я» №5. Вдалося знизити калорійність та вміст білків і вуглеводів, що не маловажно для хворих на цукровий діабет!

Харчова та енергетична цінність на 100г. макаронів «Здоров’я» №2:Білки – 10,9 г

Жири – 1,5 г

Вуглеводи – 62,1 г

Калорійність – 305 Ккал

Завдяки цільному помелу в борошні присутній зародок зерна. Тільки в зародку зерна знаходиться вітамін Е (токоферол). Вітамін Е необхідний для відновлення гормонів, що стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає зміни імунної системи організму.

Зародок зерна рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, неповноцінному харчуванні, при вагітності та лактації. Рекомендується вживати хворим на хронічну ішемічну хворобу серця, при підвищеному вмісті холестерину або загальних тригліцеридах в плазмі крові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *