Макарони “Здоров’я” №6 з житнього борошна грубого помелу і борошном топінамбура

Артикул: 0000000

Наличие: Есть в наличии

Фасовка: 0,5 1,0

Цена за уп: 17 грн.

Купить сейчас

В якості сировини для макаронів «Здоров’я» №6 використовується житнє обдирне борошно грубого помелу, що містить житні висівки і борошно топінамбура.

Завдяки цільному помолу в борошні залишилися всі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародок зерна. Всі унікальні властивості макаронів з цельнозмолотого зерна докладно описані в розділі Макарони «Здоров’я».

Але макарони з борошном топінамбура ще більше збагатилися вітамінами і мікроелементами, що знаходяться в топінамбурі. А здатність топінамбура знижувати рівень цукру крові робить ці макарони ще більш привабливими для людей, які страждають на цукровий діабет.

 

Що таке борошно топінамбура?

 

Борошно топінамбура володіє імунностимулюючою, цукрознижуючою, радіопротекторною, антімутогенною, детоксикаційною властивостями.

 

Інулін, що міститься в топінамбурі, є хорошим засобом при дисбактеріозах кишечника різного походження, оскільки сприяє розмноженню в травному тракті “дружніх” мікроорганізмів (біфідо- і лактобактерій).

  • інулін виконує функцію на рідкість активного сорбенту, здатного зв’язати і вивести з організму велику кількість токсичних і баластних речовин;
  • інулін помітно стимулює рухову активність шлунково-кишкового тракту (моторику і перистальтику);
  • інулін і короткі фруктозні ланцюжки (фрагменти інуліну) мають виражену жовчогінну дію, яка посилюється у зв’язку з полегшенням відтоку жовчі з печінки і жовчного міхура в дванадцятипалу кишку.

 

Фруктоза є неодмінною складовою частиною топінамбура. Фруктоза – дієтичний цукор, який здатний брати участь в тих же обмінних процесах, що і глюкоза, заміщаючи її у випадках відносної або абсолютної нестачі інсуліну.

 

Мікроелементи: топінамбур містить велику кількість заліза (до 12 мг), кремнію (до 8 мг), цинку (до 500 мг), магнію (до 30 мг), калію (до 200 мг), марганцю (до 45 мг), фосфору ( до 500 мг), кальцію (до 40 мг).

 

У вітамінному складі виділяється вітамін С (аскорбінова кислота), і вітамін В7 (біотин).

 

Пектинові речовини це полісахариди. У топінамбурі їх 11%! Пектин був відкритий більше 200 років тому і вперше отриманий з коренеплоду топінамбура. Він володіє адсорбуючими властивостями. Пектини адсорбують на своїй поверхні і виводять з організму отруйні речовини, холестерин, тригліцериди, які є основними винуватцями розвитку атеросклерозу і жовчнокам’яної хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *