ПОЧЕМУ ПШЕНИЦА ЗОЛОТИСТАЯ

Раніше борошно було значно темніше. Але прагнення людства до краси призвело до створення сортового помелу. Вищий сорт борошна відрізняється від Першого сорту лише показником «зольності» або «білизни».

Як це робиться?

Спочатку з зерна видаляються оболонки, алейроновий шар і зародок, який позбавляє борошно вітамінів, мінеральних речовин, харчових волокон. Все це вважається «баластовим шаром» і відходить в висівки.

Потім борошно з частинками мінеральних речовин йде у Другій сорт. Світліша – в Перший і, нарешті, сама біла – до Вищого сорту. Але що в ньому залишилося? – Тільки білок (тому вона і біла) і крохмаль.

Наші пращури виробляли борошно на примітивному жерновому млині, де зерно перемелювалося цілим, не розділяючись на сорти, тобто що засипав, то і отримав! Але тут є і свої недоліки. По-перше, разом із зерном перемелюється і все сміття, що знаходиться в ньому. По-друге, в борошно потрапляв «пісок», який неминуче з’являвся при терті кам’яних жорен.

Наша оригінальна технологія дозволила на сучасному обладнанні виробляти обойне борошно грубого помелу, використовуючи древній принцип цілісного помелу і виключити всі перераховані вище недоліки!

Борошно повністю відповідає вимогам ГСТУ 46.004.99 на борошно пшеничне обойне.

Поживна (харчова) цінність на 100 г:

Жири – 2,2г

Білки – 11,5г

Вуглеводи – 55,8г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г борошна – 298 Ккал

Термін зберігання – 8 місяців

У борошні грубого помелу з цельнозмолотого зерна залишилися всі вітаміни і мінеральні речовини. Воно містить клітковину і зародок.

Національний Університет Харчових Технологій (НУХТ) м. Київ, ознайомившись з нашою продукцією, дав висновок, в якому, в часності, написано:

«… Це борошно (пшеничне обойне) за хімічним складом близьке до зерна, містить значну частину харчових волокон. … Харчові волокна не засвоюються організмом людини, знижують відчуття голоду і кількість вживаної людиною їжі. Завдяки високим абсорбційним властивостям вони здатні виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди, покращують перистальтику кишечника. Клітковина сприяє усуненню дисбактеріозу … Вона сповільнює засвоєння цукру організмом людини …. »

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Раціон харчування сучасної людини складається в основному з рафінованих продуктів, тобто продуктів, з яких у процесі їх виробництва видалена значна частина біологічно цінних речовин. Це призвело до різкого зростання так званих “хвороб цивілізації” – атеросклерозу, ожиріння, цукрового діабету, остеопорозу, захворювань шлунково-кишкового тракту. Вчені дійшли висновку, що одним з напрямків вирішення цієї проблеми є виробництво продуктів з цельнозмолотого зерна (обойне борошно), або з додаванням рослинної клітковини (висівок).

На скільки це корисно?

Загальне оздоровлення організму. У цьому борошні в кілька разів більше мінеральних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.
Очищення організму. Клітковина, якої у цьому борошні в 12 разів більше, здатна виводити з організму шкідливі продукти обміну речовин і радіонукліди.
Сприяє усуненню дисбактеріозу кишечника. Клітковина використовується молочнокислими бактеріями, які пригнічують розвиток гнилісной мікрофлори кишечника.
Сприяє зниженню цукру і холестерину в крові. Завдяки клітковині в організмі сповільнюється виділення цукру в процесі травлення. Це дає можливість вживати їх діабетикам!
Е – Вітамін молодості, краси і сексу. Зародок пшениці і вітамін Е необхідні для відтворення гормонів, які стимулюють сексуальну активність. Його дефіцит викликає порушення діяльності імунної системи організму.
Зародок пшениці. Рекомендується при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при неповноцінному харчуванні, вагітності і лактації, при підвищенні холистерина в крові.


1011
Автор:WM Creative
30.04.2015

Один коментарий к статье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *